close
تبلیغات در اینترنت
تصاویر رسوایی‌های فاسدترین سیاستمدار زن آمریکایی
loading...

پیکس اکت

؛ سارا پالین، سیاستمدار زن سرشناس آمریکایی است که در "انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا" در سال 2008 به عنوان معاون اول "مک‌کین" "McCain" نامزد"حزب جمهوری‌خواه" بود.فرماندار 59 ساله سابق "آلاسکا" زندگی شخصی قابل تاملي داشته است، به‌طوری که به گزارش راشاتودی، "تاد پالین" "Todd palin"، همسر سارا از دست رسوایی‌های پیاپی خانم پالین به ستوه آمده و شایعه جدایی آن‌ها در رسانه‌های خبری منعکس شده است.  لیست بلند بالای "رسوایی‌های اخلاقی پالین" به حدی زیاد است که تاکنون کتاب‌هایی چند صد صفحه‌ای درباره رسوایی‌های…

تصاویر رسوایی‌های فاسدترین سیاستمدار زن آمریکایی

پیکس اکت بازدید : 271 سه شنبه 27 فروردين 1392 نظرات ()
؛ سارا پالین، سیاستمدار زن سرشناس آمریکایی است که در "انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا" در سال 2008 به عنوان معاون اول "مک‌کین" "McCain" نامزد"حزب جمهوری‌خواه" بود.

فرماندار 59 ساله سابق "آلاسکا" زندگی شخصی قابل تاملي داشته است، به‌طوری که به گزارش راشاتودی، "تاد پالین" "Todd palin"، همسر سارا از دست رسوایی‌های پیاپی خانم پالین به ستوه آمده و شایعه جدایی آن‌ها در رسانه‌های خبری منعکس شده است.

 

لیست بلند بالای "رسوایی‌های اخلاقی پالین" به حدی زیاد است که تاکنون کتاب‌هایی چند صد صفحه‌ای درباره رسوایی‌های اخلاقی و دروغ‌های وی نوشته شده است.
  

"سارا پالين" "Sarah Palin" کيست؟
 

"سارا لوییز پالین" "Sarah Louise Palin"، متولد 11 فوریه سال 1964، سیاستمدار و کارشناس آمریکایی است. وی از سال 2006 تا 2009 فرمانداری "آلاسکا" را بر عهده داشت و در سال 2008 از جان مک‌کین نامزد "حزب جمهوری‌خواه آمریکا" حمایت کرد و به عنوان معاون وی معرفی شد.
  
نکته جالب توجه در فعالیت‌های دوران نوجوانی وی این است که سارا پالین مدل زیبایی بوده، به‌طوری که در سال 1984 به عنوان "ملکه زیبایی" "ایالت واسیلا"  "Wasila" و سپس رتبه سوم ملکه زیبایی آلاسکا را کسب کرد.

وی در بسیاری از مسابقات ورزشی دانشگاه و مدرسه، نقش رهبر گروه تشویق‌کننده‌ها را به عهده داشته است.

 


 
دليل جستجوهای اينترنتی بسيار بالای نام پالين چيست؟

در کمپین انتخاباتی سال 2008 آمریکا هنگامی که جان مک‌کین سناتور جمهوری‌خواه، سارا پالین را به عنوان معاون خود انتخاب کرد، تعداد جستجوی نام پالین از مک‌کین و اوباما بسیار فراتر رفت. اما دلیل این اشتیاق زیاد مردم چه بود؟ آیا به دنبال سابقه سیاسی وی بودند؟

طبق بررسی‌ها و نظرسنجی‌های انجام شده، در نظر بسیاری از شهروندان آمریکایی سارا پالین، نماد "رابطه نامشروع" است.

در سال 2008 پس از اعلام نام "سارا پالین"، حاکم ایالت "آلاسکا" از سوی "جان مک‌کین" به عنوان معاون اول این نامزد جمهوری‌خواه ریاست جمهوری آمریکا، جستجوی نام وی در پایگاه‌های الکترونیکی جستجوگر به درجه 10 ریشتر اینترنتی رسید.

 
 

 

این کارشناسان در ادامه افزودند: این در حالی است که میزان جستجوی کلمات و اصطلاحات مختلف حتی کلمات مستهجن در پایگاه‌های جستجوگر همواره از 9 ریشتر فراتر نمی‌رفت.

این کارشناسان فناوری اطلاعات همچنین می‌افزایند: آمار جستجوی نام‌های "جان مک کین"، "باراک اوباما" و "جو بایدن" با نام "سارا پالین" غیر قابل مقایسه است به طوری که تنها طی دو روز نخست پس از اعلام معاون اولی وی، تعداد جستجوگران آمریکایی که نام وی را جستجو می‌کردند بیش از نام تمام شخصیت‌ها و چهره‌های آمریکایی دیگر طی سه سال گذشته در این کشور بوده است.
 

 

 

 

 

گفتنی است تنها در روز 30 آگوست جستجوی نام "سارا پالین" چهار برابر جستجوی نام "باراک اوباما" و هشت برابر "جان مک کین" و ده برابر "جو بایدن" بود.

 

 

جستجوگران در پی چه هستند؟

 

بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد اکثر جستجوگران طی اين مدت به دنبال زندگینامه و اندیشه‌های وی در مورد "سقط جنین" بوده‌اند و افراد کمتری به دنبال اطلاعاتی درباره اندیشه و یا برنامه‌های سیاسی وی می‌گشتند.

 

 

این بررسی‌ها همچنین نشان می‌دهد جستجوگران همچنین به دنبال عکس‌هایی از "سارا پالین"، به ویژه عکس‌های نامربوطي می‌گشتند و نیز به دنبال اخبار و اطلاعاتی در مورد "رسوایی اخلاقی"، "روابط نامشروع پنهانی" و "اطلاعات محرمانه" در این زمینه بودند.
 

 

ناگفته نماند بیشتر جستجوی عکس در مورد حاکم "آلاسکا"، جستجوی درباره "عکس‌های نامتعارف" وی بوده است.


برخی از رسوايی‌های ملکه زيبايی آلاسکا
 

مجله آمريکايی "Enquirer" اسنادي ارائه کرده است که نشان دهنده ميزان بالاي رسوايی‌های اخلاقي، دروغ‌‌های بزرگ و استعمال مواد مخدر سارا پالين بوده است.

در سال 2009  "جو مک‌گینیس" "Joe McGinnis"، نویسنده معروف آمریکایی قراردادی مبنی بر نوشتن زندگی‌نامه سارا پالین امضا کرد. برای نوشتن این کتاب او به آلاسکا محل زندگی پالین مراجعه کرد و خانه‌ای در همسایگی سارا پالین اجاره کرد. به گزارش "لس‌آنجلس تایمز"، پالین به وی هشدار می‌دهد تا از فرزندان او دوری کند.
  
در سال 2011، جو مک گينيس Geo McGiinniss کتاب خود را به نام "در جستجوی سارا پالين واقعی" منتشر کرد که فروش بسيار بالايی داشت.
 

 

 
بر اساس تحقيقات و مصاحبه‌هايي که گينيس انجام داده است، سارا پالين روابط خارج از خانواده بسياری داشت و به "مواد مخدر" اعتياد داشته است. بنا بر اين گزارش، خانم پالين 50 ساله، حتی با ستاره بسکتبال آمريکايی تيم Miami Heat"Glen Rice less"" نيز در ارتباط بوده است.

 

 
گفته می‌شود پالین این ورزشکار 6 فوتی را در حالی که عضو تیم دانشگاه خود در آلاسکا بوده است و به عنوان گزارشگر ورزشی برای شبکه  KTUU کار می‌کرده، ملاقات کرد.

در این کتاب همچنین ادعا شده است که وی حدود 6 ماه با "Brad Hanson" همکار همسر وی رابطه داشته است که باعث شد رابطه تجاری همسر سارا با این همکار تجاری به هم بخورد.

مجله آمریکایی "National enquirer"، به نقل از یک "منبع ناشناس" اعلام کرد: یادم می‌آید سارا از اینکه با ستاره سیاه‌پوست بسکتبالی بود بسیار خوشحال بوده است. گفته می‌شود که این ورزشکار رابطه با خانم سیاستمدار را تایید کرده است.

گفته می‌شود حتی قبل از انتخاب پالین به عنوان فرماندار آلاسکا، "کوکایین" مصرف می‌کرده است. تاد همسر سارا نیز  در سال 1986 به خاطر رانندگی در مستی دستگیر شد بسیار از کوکایین استفاده می‌کرد.
 

سارا پالين، "بزرگ‌ترين دروغگوی سال"
 

يکی ديگر از مواردی که پالين را دچار دردسر کرده است، دروغ‌های او است.
 

 

به گزارش "روزنامه دیلی‌تلگراف"، سارا پالین معاون اول جان مک‌کین نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2009 برنده نشان افتخار "بزرگترین دروغ سیاسی سال 2009" شد.

  
 

هیات کارشناسان وب‌سایت «PolitiFact»که هر ساله با بررسی اظهارات سیاستمداران آمریکایی بزرگ‌ترین دروغ سیاسی سال آمریکا را اعلام می‌کنند، اظهارات پالین درباره برنامه‌های دولت اوباما را به عنوان گمراه‌کننده‌ترین اظهارات سال 2009 تشخیص داده‌اند.

پالین که در آن زمان 45 سال داشت در اظهارات خود با اشاره تلویحی به برنامه اصلاح خدمات درمانی در آمریکا اعلام کرده بود که اوباما در نظر دارد «برنامه مرگ» را در ایالات متحده به اجرا بگذارد.


 

این اظهارت پالین در "فیس‌بوک" باعث به وجود آمدن بحث‌های بسیاری در این باره شد و بیش از 6 هزار بار به عنوان منبع به آن اشاره شده است.

آيا پالين ماهی‌گير است؟
 

 

 

به گزارش روزنامه انگلیسی "ایندیپندنت"، "سارا پالین" شخصیت مشهور جمهوری‌خواهان که از وی به عنوان "کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا" نام برده می‌شد، با دردسری که نامزد سابق وی برایش به‌وجود آورده مواجه شد.

بنا بر این گزارش، پالین که برای جلب آرا نیازمند ارائه شخصیتی کاریزماتیک از خود بوده و لذا سعی کرد خود را به عنوان زنی اجتماعی و علاقه‌مند به ورزش نشان دهد، ادعا کرده بود که اهل تفریحاتی همچون ماهی‌گیری و شکار است. اما نامزد سابق وی در اظهاراتی وی را متهم به دروغ‌گویی کرد و اظهار داشت که همسر سابقش نه ماهی‌گیری بلد است و نه "شیوه استفاده از اسلحه" را می‌داند.
 


 

"آلوی جانسون" نامزد سابق سارا پالین در این خصوص اظهار داشت: "مردم فکر می‌کنند که سارا اهل ماهی‌گیری، شکار و کوهنوردی است، اما چنین تصوری غلط است. من ندیده‌ام که او حتی یکبار وسایل ماهیگیری را لمس کرده باشد، او یک اسلحه در اتاقش داشت، اما شیوه استفاده از آن را بلد نبود و از من خواست تا به او یاد دهم چگونه باید از آن استفاده کند."

گفته‌های جانسون چندان جدی گرفته نشد تا آن‌که قرار شد از یکشنبه آتی نمایش‌های شخصی خانم پالین در شبکه ویدئویی آغاز شود. یکی از این نمایش‌ها مربوط به ماهی‌گیری کردن سارا پالین است. کسانی که این تصاویر را دیده‌اند تایید کرده‌اند که به احتمال قوی جانسون راست می‌گوید.

 

 

 

پالين يک "صهيونيست" پر و پا قرص

پالین در زمان انتخابات ریاست جمهوری سال 2008، نسبت به سیاست‌های کم‌رنگ اوباما در قبال "رژیم صهیونیستی" انتقادات فراوانی به عمل آورد. وی بارها اعلام کرد در صورت پیروزی جمهوری‌خواهان رابطه آمریکا با اسراییل گرم‌تر شده و از "حمله رژیم صهیونیستی به ایران" حمایت خواهد کرد.
 


"سارا پالين در سرزمين‌های اشغالی"
 

ساران پالين يکي از اعضاي دائم کنفرانس صهيونيستی "آيپک" در آمريکا است. وی ايران را يکی از تهديدهای جدی اسراييل دانسته و از سياست‌های کمرنگ صهيونيستی اوباما انتقادات شديدی به عمل آورده است.
 

گردنبند "ستاره داوود" پالين مُهر پيمان ناگسستنی وی و صهيونيست‌ها

پالين در سال 2011 در حالي از سرزمين‌های اشغالی ديدن کرد که برای اثبات صهيونيست بودن خود گردنبند ستاره داوود که نشان صهيونيست‌ها بوده را بر گردن داشت.

شايان ذکر است، سارا پالين بارها از ادامه ساخت شهرک‌های صهيونيستي در مناطق فلسطينی‌نشين حمايت کرده است.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
آدرس قبلی ما همون پیک اکت : http://picact.rzb.ir/ این وبلاگ در ساماندهی وبلاگ های ایرانی به ثبت رسیده است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1102
 • کل نظرات : 201
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 5
 • آی پی امروز : 21
 • آی پی دیروز : 46
 • بازدید امروز : 92
 • باردید دیروز : 157
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 620
 • بازدید ماه : 3,592
 • بازدید سال : 3,592
 • بازدید کلی : 1,895,224